Програмний РРО для аптеки

Програмний РРО KITkasa для аптеки мінімізує витрати та спростить роботу з чеками

KITkasa – програмний РРО для аптеки може працювати з будь якою конфірурацією 1С:Підприємство та BAS. Має тестовий режим та безкоштовний фіскальний пробний період. Відповідає законодавству. Підключення до типової програми за 30 хвилин. 

Техпідтримка від розробника та консультації по роботі з програмою. Відео-інструкції 

Програмний РРО для аптеки

Швидкий
старт

Мінімальна
вартість

Відповідність
законодавству

Повна
адаптація

Вартість ПРРО для аптеки (за кожен фіскальний номер):

0 грн

перший місяць роботи – безкоштовно

100 грн/міс

з другого місяця, оплата за рік

Сумісні конфігурації з програмним РРО для аптеки

  1. BAS Роздрібна торгівля
  2. BAS Управління торівлею
  3. BAS Малий бізнес
  4. BAS КУП
  5. BAS Бухгалтерія
  1. Рздрібна торгівля
  2. Управління торгівлею
  3. УНФ
  4. УТП

Якщо серед перелічених конфігурацій Ви не знайшли потрібну, або ж Ваша сильно “переписана” і обробка не встанволюється, в такому випадку Ви можете зробити запит на оцінку вартості підключення програмного рро для аптеки нашими фахівцями. Для цього достатньо залишити заявку або ж зателефонувати. 

Почати працювати з КІТ каса дуже просто:

Зареєструвати касу

Подати заявку на реєстрацію ПРРО (Форма 1-ПРРО та при необхідності форма 20-ОПП)

Зареєструвати касира

Отримати ключ будь-якого АЦСК та повідомити ДПС за формою № 5-ПРРО

Завантажити файли ПРРО

Зберегти установчі файли та обробку для підключення до облікової системи

Встановити та налаштувати

Встановити, налаштувати та підключти, використовуючи інструкцію

Відео інструкції зі встанволення та налаштування Програмного РРО для аптеки

Чому варто обрати ПРРО для аптеки від КІТkasа:

Відповіді на часті запитання з приводу ПРРО

Всім ФОПам-платникам єдиного податку 2-4 груп або на загальній системі оподаткування, які здійснюють готівкові розрахунки.  Детальніше на сайті ДФС.

ПРРО KITkasa розроблена таким чином, що її можна самостійно підключити до облікової системи BAS та 1С:Підприємство 8. Детальна інструкція по підключенню за посиланням.

Програмний РРО КІТкаса може бути встановлений на безліч комп’ютерів, але для кожного треба використовувати окремий фіскальний номер.

Для роботи з KITkasa можна використовувати комп’ютер з операційною системою Windows 8 та вище зі встановленими останніми пакетами оновлень. 

В чекові, створеному через ПРРО КІТкаса, дані про платника виводяться, якщо еквайринговий термінал підключений до Вашої БАС/1С:Підприємство в розділі Торгівельне обладнання. 

Якщо ж еквайринговий термінал не підключений до облікової системи, то така інформація не виводиться. 

Звертаємо Вашу увагу, що термінал не просто має бути підключений до комп’ютера, а з’єднаний з БАС/1С:Підприємство.

Відповідно до вимог законодавства продавець зобов’язаний видати покупцеві фіскальний чек. Але формат цього чеку визначається за домовленістю сторін – чи в паперовому, чи в електронному вигляді.  Тобто, продавець може видати (відправити) електронний чек, заздалегідь попередивши про це покупця, і якщо той не  проти.

Говорячи про Програмний рро для аптеки КІТкаса, то особливих вимог до принтеру немає. Тобто, разом з нашим ПРРО може працювати будь який принтер, навіть звичайний (А4). Але задля економії паперу все ж таки рекомендуємо придбати будь який принтер чеків. При виборі рекомендуємо звернути увагу на такі характеристики, як: ширина стрічки, метод підключення, автообріз паперу, на який об’єм друку розрахований.

Щоб мати можливість працювати в режимі офлайн потрібно при заповненні форми 1-ПРРО вказати, що ПРРО може працювати в режимі офлайн та відповідні налаштування вказати в ПРРО КІТкаса. І тоді, при відсутності зв’язку з сервером податкової, Ви зможете працювати в режимі офлайн.

Програмний РРО для аптеки регулярно перевіряє наявніть з’єднання з сервером ДПС та автоматично переходить в режим онлайн при відновленні зв’язку. Користувачеві не потрібно здійснювати якісь додаткові дії. Про вихід в онлайн касир дізнається через службовий чек, який відобразиться при зміні режиму роботи.

Конфігурацій
1
Грн
Користувачів

Хочете вже завтра працювати з ПРРО КІТКаса?

Наші клієнти

Козирна підлога
магазин матеріалів
Roshen
дистриб'ютори
Minn kota
Інтернет-магазин