лого каса
Завантажити ПРРО

Інструкції по роботі з ПРРО КІТкаса

Для реєстрації ПРРО та отримання Фіскального номеру необхідно подати заяву за формою № 1-ПРРО (J/F1316604). Існує дві умови для реєсрації – юридична особа має перебувати на обліку в контролюючому органі та на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган (форрма 20-ОПП).

Наступним кроком є отримання КЕП (кваліфікованого електронного підпису) касира чи підпиємства.

Завершальний етап – реєстрація КЕП у контролюючому органі, подавши заяву за формою № 5 ПРРО (J/F1391802).

Всі перелічені заяви можна подати в електронному вигляді через використовувану Вами прогаму для подачі звітності (наприклад, Fredo-звіт) або через безкоштовний кабінет платника податків.

Для роботи з КІТкасою Вам необхідно завантажити установчий дистрибутив (відповідно до розрядності Вашої платформи облікової системи), а також драйвер підключення ПРРО до BAS чи 1С:Підприємство. Завантажити можна за посиланням.

Відеоінструкція по завантаженню та встановленню за посиланням.

Коли КІТкаса вже встановлена, переходимо до налаштування бази даних (БД) для фіскального номера. В цьому Вам допоможе Майстер налаштування ПРРО, який запускається автоматично при запуску програми. Детальна інструкція

Підключення програмного РРО КІТкаса до програм BAS відбувається через розширення. Детальна інструкція на відео

В розробці. Для уточнення терміну готовності функціоналу зателефонуйте нам

Для початку роботи у фіскальному режимі достатньо відкрити касову зміну відповідно до типового функціоналу програми в інтерфейсі Робочого Місця Касира. Далі підібрати товари, вказати ціну та пробити чек. Детальніше на відео 

В розробці. Для уточнення терміну готовності функціоналу зателефонуйте нам

Відеоогляд функцій та інтерфейсу програмного РРО КІТкаса знаходиться за посиланням